Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

                                                                                                                                             
 
İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyokimya Anabilim Dalında Antioksidanlar konusunda çalışmalar yaparak uzmanlığını, aynı zamanda Marmara Üniversitesi Contemporary Business Management alanında İşletme masterını tamamladı.
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyokimya Ana Bilim dalında, Bayer ve Abbott firmalarında çeşitli pozisyonlarda yöneticilik yaptı, Saran Holding Sağlık bölümünün kurulmasında aktif rol alarak Genel Müdür ve University of California New Drug Development bölümünde Research Associate olarak çalıştı. Bu çalışmaları sırasında Composition for Treating Wounds formüllerinin patent başvurularını yaptı.

Amerika’da Institute of Herbal Studies’de 4 yıllık eğitimini tamamladı. Bu eğitimi sırasında Dermatest Laboratuvarlarından sertifikalandırılmış tamamen doğal kişisel bakım ürünleri formüllerini geliştirdi.
Şu anda Yeditepe Üniversitesi Kozmetik Araştırma & Geliştirme ve Üretim Bölümü koordinatörü olarak çalışmaktadır.
Amerika National Association for Holistic Aromatherapy (NAHA) onaylı Profesyonel ve Klinik Aromaterapist, NAHA onaylı eğitici sertifikalarına sahiptir. Türk Tıp Kurultayı, NAHA, Aromader ve Natural Product Association üyesidir.

 

Yaklaşan Eğitimler

Geleneksel yağlı boya tekniği ve temel prensiplerinin kazandırılması ve uygulatılması.
Sem Yeditepe  28/06/2018
Sem Yeditepe  18:15 - 21:15
Biyolojik ve doğal temele dayalı olan tamamlayıcı tıbbın bir alt kolu olan Aromaterapi, bitkilerden elde edilen uçucu yağların fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyileşmeye, tedaviye destek olacak şekilde kullanılmasıdır. Aromaterapi uygulamaları hastalığa tek başına çare bulmaktan öte, vücut ve r
Sem Yeditepe  26/05/2018
Sem Yeditepe  09:00 - 17:00
İthalat ve ihracat, gümrükleme, lojistik ve tedarik zinciri gibi branşlarda istihdam edilebilecek, dış ticaret uzmanları yetiştirmek.
Sem Yeditepe  30/06/2018
Sem Yeditepe  09:30 - 16:30
"Fitoterapi nedir?"sorusuna temel cevaplar vermek. Fitoterapi alanında kullanılan bitkiler hakkında güncel araştırmalar ışığında bilgileri güncellemek.
Sem Yeditepe  29/09/2018
Sem Yeditepe  09:30 - 16:30
İnsan Kaynakları Yönetimi alanında uzmanlaşmak ve alanında profesyoneller yetiştirebilmek.
Sem Yeditepe  30/06/2018
Sem Yeditepe  09:30 - 16:30
Tanıtım, reklam, pazarlama, satış, halkla ilişkiler, iletişim, tasarım uzmanları, içerik geliştiricileri, strateji uzmanlarını ve yöneticilerinin yapabilirliklerini pratikle beraber geliştirmek
Sem Yeditepe  30/06/2018
Sem Yeditepe  10:00 - 17:00
Başlıca amacı, kadınların kesici ya da patlayıcı silah kullanmadan fiili şiddete karşı kendilerini savunmalarını öğretmek olup vücut kuvvetini optimum seviyeye ulaştırarak motorik hareket kapasitesini arttırmak hedef alınmaktadır.
Sem Yeditepe  24/05/2018
Sem Yeditepe  18:15 - 19:15